MŁODE SIANOWIANKI NIE RADZĄ SOBIE W III LIDZE

Kolejny mecz przegrały młode piłkarki Victorii SP 2 Sianów. Tym razem z KA4 Respect Krobia 0:8. Do przerwy było 0:4.

KA4 Respect to jeden z lepszych zespołów występujących w tej grupie i od początku przejął inicjatywę czego efektem był hattrick Klaudii Szymczak w 13,16 i 19 minucie. W 30 minucie sianowianki dobiła jeszcze Aleksandra Jasiak i pierwsza połowa zakończyła się czterobramkowym prowadzeniem zespołu Krobii.

Podobnie wyglądała druga połowa . Piłkarki KA4 Respect strzeliły na początku 3 bramki i było pozamiatane. Najpierw w 47 Zofia Łagoda na 5:0, potem w 49 samobójczą Pola Pasik a następnie w 55 swoją czwartą bramkę uzyskała Klaudia Szymczak. Potem było pół godziny bez bramek. W 86 minucie wynik na 8:0 ustaliła Aleksandra Jasiak .

Trener Jędrzej Bielecki nie miał szczęśliwej miny po zakończeniu spotkania. Przegrywamy kolejno wysoko spotkanie i to w pełni zasłużenie. Zrobiliśmy bardzo dużo błędów w obronie. Nasze dziewczyny były wolniejsze i mniej doświadczone od swoich przeciwniczek. Mamy bardzo młodą ekipę i tak naprawdę po zmianie warty powinniśmy grać w czwartej lidze. Mam nadzieję, że mimo tych porażek dziewczyny się nie załamią i jeszcze powalczą o utrzymanie. Czas pracuje na ich korzyść. Następne i ostatnie spotkanie rundy jesiennej sezonu 2022/2023 zagramy 6 listopada o godzinie 11.00 w Koninie z UKS Górnicza.

Skład Victorii SP2 Sianów: Otylia Gawlikowska, Aleksandra Małolepszy, Pola Pasik, Ewa Balde- Dutka, Monika Garbicz, Wiktoria Ostróżka, Wiktoria Huda, Gabriela Chódzyńska, Natalia Bryzek, Nadia Łyszyk, Klaudia Majerczak,