GRAD BRAMEK W ŻOŁĘDOWIE I WYGRANA VICTORII

Tak, tak wygrana Victorii ale Niemcz Osielsko i to 10:2 . Do przerwy było 4:0.

Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiej porażki Victorii SP2 Sianów. Owszem piłkarki z Osielska miały lekką przewagę ale sianowianki umiejętnie się broniły. Niestety w 20 minucie sinowskiej obronie przytrafił się szkolny błąd i po strzale Martyny Boguszewskiej Victoria Niemcz z Osielska objęła prowadzenie 1:0. W 22 minucie gospodynie po faulu Iwony Grub-Malinowskiego strzelają z rzutu karnego drugiego gola a szczęśliwą egzekutorką była Martyna Boguszewska. Victoria Niemcz była lepsza ale w 29 minucie ładnym rajdem popisuje się Pola Pasik, dogrywa do stojącej w polu karnym Wiktorii Hudej ale ta niestety strzeliła tuż obok bramki. W 33 minucie osielczanki egzekwowały rzut rożny, który na trzecią bramkę pięknym strzałem głową zamieniła najlepsza na boisku rutynowana Agata Stępień. Załamane takim obrotem sianowianki tracą jeszcze w 36 minucie czwartą bramkę po uderzeniu Martyny Boguszyńskiej, która zalicza pierwszego klasycznego hattricka. Pomimo straty czterech bramek sianowianki grały nadal otwarty mecz i w 42 minucie wychodząca na sam na sam Pola Pasik marnuje dogodną sytuację.

W 59 minucie po błędzie obrony zespół Victorii Niemcz po uderzeniu Klaudii Leśniewskiej uzyskała piątego gola. Sianowianki nie dawały jednak za wygraną i minutę później w 60 minucie sytuację sam na sam wykorzystała Maja Gadomska i zmniejszyła straty na 1:5. Niestety to był tylko łabędzi śpiew Victorii SP2 bo dalsze bramki strzelają głównie miejscowe piłkarki. W 66 minucie na 6:1 podwyższyła z bliska Martyna Boguszyńska, w 69 minucie na 7:1 Agnieszka Szews, w 73 minucie na 8:1 Agata Stępień. W 74 minucie dała o sobie znać najlepsza tego dnia w zespole Victorii SP2 Wiktoria Huda zmniejszając straty na 8:2. W 82 i 87 minucie przypomniała o sobie najlepsza strzelczyni Victorii Niemcz Martyna Boguszyńska strzelając 9 i 10 gola w czym wydatnie pomogła jej dobrze grająca Agata Stępień . Tak więc spotkanie zakończyło się wysoką wygraną drużyny Victorii Niemcz Osielsko 10:2.

Oceniający mecz trener Jędrzej Bielecki i kierownik zespołu pogratulowali drużynie Victorii Niemcz i stwierdzili, że i tak wygrała Victoria. Piłkarki z Osielska były zdecydowanie lepsze i zasłużyły na wygraną. My popełniliśmy za dużo błędów w obronie. Graliśmy bez murowania bramki i stąd taki wynik, może trochę za wysoki wynik i może powinniśmy strzelić jeszcze kilka bramek ale graliśmy osłabionym składem i zabrakło nam trochę kondycji, tym bardziej, że słońce nieźle prażyło co powodowało duży ubytek sił. Najważniejsze jednak, że gramy i nie składamy broni.

Następny mecz piłkarki Victorii SP2 Sianów zagrają w Sianowie w sobotę 29 kwietnia o 13.30 z KTS GOSRiT Luzino.

Skład Victorii SP2 Sianów: Otylia Gawlikowska, Aleksandra Małolepszy, Pola Pasik, Monika Garbicz, Ewa Mariama Balde-Dutka, Natalia Bryzek, Iwona Grub-Malinowska( 60 Nadia Łyszyk), Wiktoria Ostróżka, Dominika Kubsch, Wiktoria Huda, Maja Gadomska.