ZAPROSZENIE NA TURNIEJ KLUBY PIŁKI NOŻNEJ KOBIET

UKS „Victoria” SP 2 Sianów ma przyjemność zaprosić Kluby Piłki Nożnej Kobiet na XXV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchary MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO pod patronatem POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ, który odbędzie się w 24.06.2023 r. w Sianowie ( 15 km od Morza Bałtyckiego i 7 km od Koszalina) na Stadionie Miejskim przy ul. Strzeleckiej 11. Turniej odbędzie się w 2 kategoriach wiekowych: OPEN, MłODZICZKI (2010 i MŁODSZE). Ilość zespołów ograniczona do 8-10 na kategorię. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Mecze będą rozgrywane na 1/2 boiska, 6+1 i będą fajną formą przygotowań klubów do następnych rozgrywek ligowych. Zespoły przyjeżdżają na swój koszt i ponoszą koszty ew. noclegów . Zapewniamy pomoc w znalezieniu noclegów i wyżywienia. Kluby zainteresowane udziałem w naszym turnieju ze względów logistycznych proszone są o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału.

e-mail: jędrzejbielecki@wp.pl
tel. :Jędrzej Bielecki 508185514, Klaudia Majerczak 797958356

Dla zespołów, zawodniczek, trenerów jak co roku przewidujemy ciekawe nagrody, sprzęt sportowy, puchary, statuetki i medale . Dodatkowo dla zwycięskich zespołów przewidujemy nagrody specjalne. Nie zabraknie też ciepłego posiłku i napojów dla wszystkich ekip. Głównymi sponsorami turnieju oprócz Gminy i Miasta Sianów są : Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Polski Związek Piłki Nożnej, Powiat Koszaliński, Nadleśnictwo Karnieszewice .

W latach ubiegłych w naszych turniejach grały zawodniczki, które występowały lub występują w reprezentacjach Polski różnych
kategorii wiekowych oraz klubach ekstraligi . Serdecznie zapraszamy.