SIANOWIANKI NIE DAŁY RADY WIKĘDOWI GOSRiT LUZINO

Żądne rewanżu za jesienną porażkę w Luzinie 1:3 sianowskie piłkarki Victorii SP2 przystąpiły z animuszem do spotkania z drużyną Wikędu GOSRiT Luzino .Pomimo wielu osłabień grały dobry mecz. Strzeliły nawet pierwsze bramkę w 32 minucie a jej zdobywczynią była Klaudia Majerczak po bardzo ładnym zagraniu w uliczkę Klaudii Rogowicz, która wróciła do gry po dwóch latach przerwy. Niestety radość sianowianek trwała bardzo krótko bo minutę później luzinianki po golu Pauliny Lublewskiej w 32 minucie wyrównały na 1:1. W 39 minucie zespół z Luzina wyszedł na prowadzenie 2:1 po uderzeniu Eweliny Barra i rykoszecie jednej z naszych obrończyń. Jeszcze w 43 minucie ponownie pokazała się Paulina Lublewska i zrobiło się 3:1 dla
Luzina.

Druga połowa rozpoczęła się od błędu sianowskiej bramkarki i w 43 minucie dobrze dysponowana tego dnia Paulina Lulewska strzeliła swoją trzecią bramkę, czyli zanotowała hattricka. To była pechowa minuta bo jeszcze kontuzji uległa dotychczas dobrze grająca Klaudia Rogowicz i sianowianki musiały po wykorzystaniu zmian grać do końca meczu w dziesiątkę. Długo się broniły ale nie ustrzegły się błędów w końcówce spotkania i straciły kolejne gole, najpierw na 1:5 po strzale w 83 minucie Weroniki Butowskiej a następnie w 85 minucie szóstą bramkę uzyskała Paulina Kościecha.

W zespole Victorii SP2 Sianów wystąpiły: Otylia Gawlikowska, Wiktoria Ostróżka, Pola Pasik, Monika Garbicz, Aleksandra Małolepszy, Natalia Bryzek, Iwona Grub-Malinowska, Wiktoria Huda, Dominika Kubsch( 46 Ewa Balde Dutka), Klaudia Rogowicz, Klaudia Majerczak ( 80 ż.k).

Następne spotkanie piłkarki Victorii SP2 rozegrają w Sianowie 14 maja 2023 r. o godz.11.00 z mającym drugoligowe aspiracje zespołem LFA Szczecin.

Po meczu trener Jędrzej Bielecki był mimo wszystko zadowolony z postawy swoich podopiecznych ale na pewno nie z wyniku. Zabrakło nam dzisiaj wielu zawodniczek z podstawowego składu z różnych powodów ale główna przyczyna to bardzo długi weekend i